Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бізнес Якимівщини спрямував до державної скарбниці майже 123 мільйони гривень

08.12.2021

У січні-листопаді від платників податків Якимівщини надійшло 122 мільйони 536 тисяч гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року платники збільшили сплату на 22,2 мільйона гривень або на 22 відсотки. Про це повідомила начальниця Якимівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Запорізькій області Ірина Михайлова.

Так, компанії, організації і підприємці району перерахували до скарбниці понад 74 мільйони гривень податку на додану вартість, що на 13 мільйонів 518 тисяч гривень або на 22 відсотки більше, ніж за одинадцять місяців попереднього року.

Роботодавці і мешканці району спрямували до державного бюджету понад 32 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, збільшивши відрахування до показника відповідного періоду минулого року на 7 мільйонів 337 тисяч гривень або на 29 відсотків.

За користування надрами суб'єкти господарювання направили майже два мільйони гривень рентної плати.

Від підприємств і установ Якимівщини до бюджету надійшло 2 мільйони 658 тисяч гривень податку на прибуток.

Також від якимівських платників державна скарбниця отримала майже 10 мільйонів гривень військового збору та 488 тисяч гривень екологічного податку.