Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бердянські податківці долучилися до «Дня громад»

08.12.2021 -

У рамках співпраці податкової служби регіону з територіальними громадами начальниця Бердянського відділу камеральних перевірок Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова взяла участь у щотижневій нараді з головами громад з актуальних питань життєдіяльності територій Бердянського району.

Оксана Федорова проінформувала про стан сплати земельного податку в районі. Зазначила, що найбільше боржників з відповідних зборів на сьогоднішній день мають Бердянська, Осипенківська і Приморська територіальні громади.

Як відзначила Оксана Федорова, для недопущення втрат місцевих бюджетів необхідно провести інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців територіальних громад стосовно податкового боргу та обов'язку його погашення.

Крім цього, було наголошено на неприпустимості використання суб’єктами господарювання неоформлених найманих працівників. Адже від кількості офіційно працевлаштованих громадян безпосередньо залежить фінансова спроможність кожної територіальної громади, а такі факти як тіньова зайнятість призводять до втрат бюджету.

За результатами діяльності робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, які створені у кожній ОТГ, у Бердянській ТГ працевлаштовані 183 працівника та зареєстрували свою діяльність як суб’єкти господарювання 24 особи, по Приморській ТГ – працевлаштовані 28 працівників. За рахунок вжитих заходів надійшло 138,3 тисячі гривень ПДФО, 11,5 тисячі гривень військового збору та 169 тисяч гривень єдиного внеску.

На завершення, Оксана Федорова нагадала присутнім про кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування, яка триватиме до 1 вересня 2022 року. Скориставшись податковою амністією,  громадяни мають можливість цивілізовано легалізувати свої активи, які були приховані від оподаткування.