Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Мешканці Олександрівського, Комунарського та Шевченківського районів Запоріжжя отримали 1087 довідок з Державного реєстру фізосіб

07.12.2021 -

У Центрі обслуговування платників Олександрівської державної податкової інспекції можуть отримати податкові послуги мешканці Олександрівського, Комунарського та Шевченківського районів Запоріжжя.

Упродовж листопада громадяни з трьох районів міста 1087 разів зверталися за отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Також фахівці ЦОПу надали 831 адмінпослугу з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки.

Крім того, попитом користувалась послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – платники отримали 254 такі довідки. При цьому, протягом серпня внесено 2 відмітки до паспорта громадянина України (у формі книжечки) про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Разом з наданням адмінпослуг, податківці ознайомлюють платників із електронними сервісами ДПС, а також розповідають про особливості проходження кампанії одноразового добровільного декларування активів.