Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Платники податків Олександрівського, Комунарського та Шевченківского районів Запоріжжя спрямували до держбюджету понад 247 мільйонів гривень

06.12.2021

За листопад 2021 року від платників Олександрівського, Комунарського та Шевченківского районів м. Запоріжжя до державного бюджету надійшло 247,2 мільйона гривень податків і зборів.

Як зазначив керівник Олександрівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області Дмитро Ратієв, це на 57,7 мільйона або на 30,4 відсотка більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Найбільше платники перерахували податку на додану вартість – 86 мільйонів гривень.

Податку на доходи фізичних осіб за листопад 2021 року до державного бюджету сплачено понад 63 мільйони гривень, це на 30 мільйонів перевищує рівень листопада минулого року.

Підприємства Олександрівського, Комунарського та Шевченківского районів м. Запоріжжя забезпечили 69,3 мільйона гривень податку на прибуток, що на 8,7 мільйона більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Крім того, надійшло 14,5 мільйона гривень військового збору, зростання до минулорічних показників – на майже 22 відсотки або на 2,6 мільйона гривень.