Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Платники Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького та Заводського районів Запоріжжя погасили 41 мільйон гривень податкової заборгованості

21.04.2021

За три місяці за рахунок погашення податкового боргу до бюджетів усіх рівнів надійшло 41 мільйон 241 тисяча гривень. Як повідомив начальник Вознесенівського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Запорізькій області Василь Рахуба, до державної скарбниці сплачено 11 мільйонів 98 тисяч гривень, до місцевих – 30 мільйонів 143 тисячі гривень.

Для ліквідації недоїмки відповідно до вимог Податкового кодексу України фахівці Вознесенівського відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Запорізькій області застосовували примусові заходи. Так, з рахунків боржників стягнуто 2 мільйони гривень. Від реалізації дебіторської заборгованості до бюджетів залучено 1,6 мільйона.

За результатами звернень до суду винесено 29 рішень на суму 41,8 мільйона, з якої на даний час сплачено 24,7 мільйона.

Також з початку року списано безнадійний податковий борг у сумі 23 мільйони.

Недоїмку з єдиного внеску скорочено майже на 8 мільйонів, зокрема, через органи Державної виконавчої служби – на 1,4 мільйона.

 

Вознесенівський відділ камеральних перевірок
управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків
Головного управління ДПС у Запорізькій області