Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ Головного управління ДПС у Запорізькій області від 30 листопада 2021року №861 "Про оголошення конкурсу"

01.12.2021

Відповідно до статей 22 та 27 Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» у Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, призначення на які здійснюється начальником Головного управління ДПС у Запорізькій області, згідно з додатком.

2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, що додаються.

3. Визначити адміністраторами під час проведення конкурсу:

- Щебетун Вікторію, заступника начальника відділу розвитку персоналу управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу;
- Тесленко Інну, головного державного інспектора відділу розвитку персоналу управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу.

4. Конкурсній комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» в Головному управлінні ДПС у Запорізькій області, призначення на які здійснюється керівником територіального органу ДПС (далі – Конкурсна комісія) забезпечити проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, згідно з додатком.

5. Конкурсній комісії у своїй роботі керуватися Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами).

6. Визначити Козаченко Юліану, заступника начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області, уповноваженою особою для проведення співбесіди з кандидатами, які беруть участь у конкурсі.

7. Управлінню кадрового забезпечення та розвитку персоналу (Мякота Світлана) забезпечити розміщення цього наказу та умов проведення конкурсу через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби.

8. Управлінню інфраструктури та бухгалтерського обліку (Ткачук Тетяна), забезпечити створення необхідних умов з урахуванням встановлених карантинних обмежень.

9. Управлінню електронних сервісів (Бєляєва Ірина), забезпечити технічне супроводження проведення конкурсу.

10. Відділу інформаційної взаємодії (Савченко Людмила) забезпечити оприлюднення інформації про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» на власному офіційному субсайті територіальних органів ДПС у Запорізькій області.


Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник                                                                             Роман АФОНОВ

До списку