Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Афонов Роман Петрович

Начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області 4 ранг державного службовця

Народився у м. Харцизьк Донецької області

Освіта:

Закінчив у 1998 році Шахтарський технікум Донецького державного комерційного Інституту за спеціальністю "Бухгалтерський облік і аудит", бухгалтер.

У 2002 році закінчив Донецький державний університет економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського за спеціальністю "Облік і аудит", економіст.

У 2008 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю "Правознавство", юрист.

У 2018 році закінчив Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю "Фінанси, банківська справа та страхування", магістр.

Кандидат економічних наук.

Трудова діяльність:

1998 - 2000 роки – бухгалтер у м. Харцизьк Донецької області.

2000 - 2012 роки – обіймав посади державного податкового інспектора, старшого та головного податкових інспекторів, завідувача сектора контролю за розрахунковими операціями управління податкового контролю юридичних осіб, заступника начальника інспекції – начальника управління оподаткування фізичних осіб, першого заступника начальника Державної податкової інспекції в м. Харцизьк Донецької області.

З лютого 2012 року – начальник Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Запоріжжя Запорізької області Державної податкової служби.

З травня 2013 року – начальник Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Запоріжжя Головного управління Міндоходів у Запорізькій області.

З 28 жовтня 2014 року – заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області.

З 7 квітня 2015 року по липень 2015 року – перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області.

З 28 липня 2015 року – начальник Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Запоріжжі Міжрегіонального головного управління ДФС.

З 19 грудня 2020 року – начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області.

 

Приймальня начальника:

Телефон: (061) 787-67-46

Е-пошта:

  

До списку