Територіальні органи ДПС
у Запорізькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Бюджетні рахунки та рахунки для сплати єдиного внеску

 

Покроковий алгоритм щодо перегляду ІКП та здійснення фізичними особами сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску

Рекомендації про формування в електронному кабінеті витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та фондами соціального та пенсійного забезпечення за даними органів ДПС


УВАГА !

З 1 січня 2021 року у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України, відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020р. №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», змінено реквізити бюджетних рахунків.

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Запорізькій області (діють з 1 січня 2021 року)

2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Запорізькій області (діють з 1 січня 2021 року)

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Запорізькій області (діють з 1 січня 2021 року)

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015р. №666 

5. Реквізити рахунків для сплати боргів з місцевих податків та зборів за надходженнями до місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим, що виникли до дати початку тимчасової окупації, відкриті Головним управлінням Державної казначейської служби у Херсонській області з 01.03.2021 року (діють з 1 березня 2021 року)

6. Реквізити рахунків для сплати боргів з місцевих податків та зборів за надходженнями до місцевого бюджету м.Севастополь, що виникли до дати початку тимчасової окупації, відкриті Головним управлінням Державної казначейської служби у Херсонській області з 01.03.2021 року (діють з 1 березня 2021 року)

 

 

 

________________________________________________________________________________________________________________

З 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (із змінами та доповненнями), змінено реквізити бюджетних рахунків.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Запорізькій області.

Крім того, з 03 січня 2020 року вступили в дію нові небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3556 «Рахунки для зарахування єдиного соціального внеску» за стандартом IBAN.

Переглянути реквізити рахунків можна в розділі - 2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Запорізькій області.

 

1. Реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевих бюджетів по Запорізькій області 

2. Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування по Запорізькій області

3. Символи рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове  державне соціальне страхування по Запорізькій області

4. Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015р. №666